
- В наявності
- Код: 00019283
Броненакладка APECS Protector Pro 50/27-DP-G золото (комплект)
410 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Врізна броненакладка Apecs Protector Pro 50/27-DP-G
Apecs Protector Pro 50/27-DP-G - врізна броненакладка, призначена для захисту замкового циліндра від механічного впливу - висвердлювання, вибивання або злому.
Накладка виготовлена із сталі підвищеної твердості HRC-63. Установку рекомендується проводити із замками, які мають відстань між отворами під гвинти 38 мм.
Основні характеристики Apecs Protector Pro 50/27-DP-G
- Спосіб монтажу - врізна
- Матеріал броненакладки – сталь підвищеної твердості
- Покриття - гальванічне
- Колір - (G) Золото
- Діаметр основи – 50 мм.
- Міжцентрова відстань під стяжні гвинти - 38 мм
- Кріплення - гвинт М6
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 27 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Броненакладка |
| Форма | Кругла |
| Колір | Золотистий |
| Користувацькi характеристики | |
| Висота броненакладки | 27 мм |
| Форма броненакладки | Кругла |
| Колір броненакладки | G (золото) |
- Ціна: 410 ₴

