
- В наявності
- Код: _00033357
Броненакладка Apecs Protector Basic-CR (комплект)
415 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладна броненакладка Apecs Protector Basic-CR (хром)
Apecs Protector Basic-CR - накладна броненакладка, призначена для захисту замкового циліндра від механічного впливу — висвердлювання, вибивання або зламування.
Ця модель забезпечує базовий рівень захисту від силових і маніпуляційних методів розкриття (якщо пристрій відбувається з замками не нижче 2 класу).
Броненакладки Апекс виготовляються із загартованої сталі та мають високоякісне гальванічне покриття (час перебування в солоному тумані 96 годин)
Основні характеристики Apecs Protector Basic-CR:
- Способ монтажа - накладная
- Матеріал броненакладки — сталь підвищеної твердості
- Покриття — гальванічне
- Колір — хром
- Діаметр основи — 55 мм
- Кріплення — стяжки
Рекомендації: перед встановленням захисту необхідно перевірити наявність отворів у замку (посадковий розмір: 38 мм) і довжину "шийки" ключа циліндрового механізму.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 13 мм |
| Діаметр | 55 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Броненакладка |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сріблястий |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір броненакладки | CR (Хром) |
| Висота броненакладки | 13 мм |
| Форма броненакладки | Кругла |
- Ціна: 415 ₴


