
- Немає в наявності
- Код: C-02449
Вічко дверне Apecs 5016/70-110-CR (1 шт)
234 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дверне вічко Apecs (Апекс) 5016/70-110-CR-хром
Дає можливість візуально контролювати простір безпосередньо біля дверей. Призначений для монтажу в двері завтовшки від 70 до 110 мм.
Корпус вічка Апекс 5016 виготовлений з алюмінію, оптична частина, з якісного пластика.
Додаткові характеристики:
- Максимальна товщина полотна дверей - 110 мм
- Мінімальна товщина полотна дверей 70 мм
- Діаметр врізний частини - 16 мм
- Кут огляду - 180 градусів
- Матеріал корпусу вічка - алюміній
- Матеріал оптики пластик
- Шторка - є
- Робочий діапазон температур - від +1 до +40 С
- Колір - (CR) Хром
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр врізної частини | 16 мм |
| Конструкція глазка | Подовжена |
| Максимальна товщина полотна дверей | 110 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал оптики | Пластик |
| Мінімальна товщина полотна дверей | 70 мм |
| Наявність шторки | Так |
| Покриття | Гальваніка |
| Стан | Новий |
| Кут огляду | 180 град. |
- Ціна: 234 ₴


