
- В наявності
- Код: 00031239
Замок врізний AVERS 2223/70-AB (UA) бронза (1 шт)
1 082 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок врізний AVERS 2223/70-AB (UA) БРОНЗА
| Тип | врізний замок |
| Механізм секретності | циліндровий |
| Кількість ригелів | 3 шт. |
| Діаметр ригелів | 12 мм |
| Виліт ригелів | 20 мм |
| Кількість ключів | 5 шт. |
| Матеріал ключів | метал |
| Бэксет | 45 мм |
| Габарити | 70x240x22 мм |
| Додатково | |
|---|---|
| - спосіб встановлення ручки: стяжки; - міжосьова відстань: 85 мм; - типорозмір циліндра: 35/35 мм; - розмір перерізу квадрата ручки: 8 мм |
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Avers |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Клас захисту замку | 2 |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Металеві двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Колір замку | Бронза |
| Додаткові | |
| Backset | 40 мм |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Реверсивна заскочка | Ні |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 5 |
| Кількість ручок | 2 |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
- Ціна: 1 082 ₴
