
- В наявності
- Код: 00031247
Замок врізний AVERS 1523/60-AB (UA) бронза (1 шт)
914 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок врізний AVERS 1523/60-AB (UA) БРОНЗА
- Тип замку - Врізний;
- Призначення - Для дерев'яних і металевих дверей.
- Видалення ключового отвору (Backset) - 45 мм;
- Виліт ригелів 20 мм;
- Кріплення - Через лицьову планку
- Тип механізму секретності Циліндровий;
- Кількість ригелів - 3 шт;
- Комплектація циліндровим механізмом - Так;
- Тип ригеля - Овальний;
- Наявність засувки - Є
- Тип засувки - Класична
- Діаметр ригеля - 12 мм
- Міжосьова відстань - 70 мм
- Сторона відкривання - Ліва / Права
- Комплектація ручками - Так
- Відповідна планка - Є
- Покриття - Гальванічне
- Колір - БРОНЗА
- Колір лицьової/відповідної планки - БРОНЗА
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Бронза |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 70 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Ні |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Backset | 40 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Кількість ключів | 5 |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверсивна клямка | Ні |
| Корпус замка | Так |
- Ціна: 914 ₴

