
- В наявності
- Код: 00027967
Доводчик накладний Avers DC-65 SL срібло (1шт)
754 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дверний доводчик Avers DC-65 SL Срібло
Avers DC-45 SL - накладний доводчик з важільною тягою, верхнього розташування, підходить для встановлення на двері вагою до 65 кг і шириною полотна 950 мм.
Діапазон робочих температур доводчика - від -40°С до +60°С. Ресурс працездатності складає 200 000 циклів.
Основні характеристики Avers DC-65 SL:
Країна виробництва - Китай
Тип тяги доводчика - з важільною тягою
Діапазон робочих температур – від -40°С до +60°С
Максимальний кут відкриття під час встановлення на дверне полотно - 180°
Максимальна вага дверей – 65 кг
Максимальна ширина дверей – 950 мм.
Швидкість закривання – регулюється
Швидкість дохлопу – регулюється
Фіксація відкритого положення – ні
Колір - SL (срібло)
Посадочні розміри – 162х19 мм
Комплектація:
- корпус доводчика
- важіль доводчика
- комплект саморізів та гвинтів для кріплення
- гвинт кріплення важеля
- декоративний ковпачок
- паспорт та інструкція до встановлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Avers |
| Країна виробник | Китай |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Максимальний кут відкриття дверей | 180 град. |
| Маса дверного полотна, до | 65 кг |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір | Сірий |
| Ширина дверного полотна | 950 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість циклів відкривання | 200000 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Регулювання швидкості | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Вага дверей | до 65 кг |
| Максимальна ширина дверей | 950 |
| Вогнестійкість | Немає |
| Регулювання сили відчинення дверей | Да |
| Ресурс експлуатації | 200000 циклів |
| Тип тяги довідника | Стандартна (Тага усередину приміщення) |
- Ціна: 754 ₴

