
- В наявності
- Код: 00021253
Дверний доводчик Apecs DC-20.4/1050/100-А1-W (1шт)
1 664 ₴
Доводчик дверей Апекс DC-20.4/1050/100-A1-W-білий
Apecs DC-20.4/1050/100-W - доводчик верхнього розташування, накладного типу, розрахований на зусилля 100 кг і ширину дверного полотна 1050 мм. Підходить для встановлення на внутрішні та зовнішні (як на ліві, так і на праві) двері.
У цій моделі доводчика дверей передбачена можливість регулювання швидкості закривання (180°-15°) і швидкості остаточного дохлопу (15°-0°). Працездатність доводчика зберігається при діапазоні температур від від +60 C° до -30 C. Ресурс експлуатації доводчика становить - 500 000 циклів безвідмовної роботи. Має сертифікат відповідності згідно з ГОСТ 56177-2014
Заводська гарантія – 3 роки
Основні характеристики Apecs DC-20.4/1050/100-А1-SL:
Країна виробництва - Китай
Модель доводчика – DС-2.0.4
Колір обробки - W (білий)
Клас доводчика за ГОСТ-4
Фіксація дверей – ні
Максимальна вага дверей - до 100 кг
Максимальна ширина дверей – 1050 мм.
Габаритні розміри - 223 х 69 х 45 мм
Вага - 1.7 кг
Комплектність постачання:
- корпус доводчика
- важіль доводчика
- комплект саморізів та гвинтів
- гвинт кріплення важеля
- паспорт та інструкція
- комплект шаблонів для встановлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.7 кг |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Клас доводчика | 4 |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Максимальний кут відкриття дверей | 180 град. |
| Маса дверного полотна, до | 100 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір | Білий |
| Ширина дверного полотна | 1050 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість циклів відкривання | 500000 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Регулювання швидкості | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Вага дверей | до 100 кг. |
| Колір довідника | W (білий) |
- Ціна: 1 664 ₴




