
- Немає в наявності
- Код: 00022720
Ручки роздільні APECS Megapolis H-0879 - CR хром (комплект)
516 ₴
Ручки роздільні APECS Megapolis H-0879-CR (Хром)

Фірмова характеристика будь-якої продукції Apecs - висока працездатність. Результати тестування працездатності ручок Megapolis перевищили показники в 500 000 циклів безвідмовної роботи, що відповідає найвищому класу за ГОСТом і означає, що ця продукція прослужить Вам понад 20 років.
Стійкість до корозії відповідає 3 класу за європейським стандартом SFS EN 1670. Тест гальванічного покриття 96 годин NSS (Перевірка гальванічного покриття в сольовому тумані) Це означає, що якість покриття дозволяє використовувати ручки APECS Megapolis для зовнішніх дверей та приміщень з підвищеною вологістю.
Для виробництва ручок колекції Megapolis було обрано алюміній. Це легкий і міцний метал, стійкий до корозії та появи подряпин. Саме поєднання матеріалу виготовлення та якісного покриття забезпечує тривалу експлуатацію без втрати зовнішнього вигляду.
Рекомендується для встановлення на дверні полотна завтовшки 35-60 мм з максимальною вагою 100 кг.
| Колір | CR хром |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки | Сплав ZAM (Цинк,алюміній,магній) |
| Покриття |
Гальваніка (Нанесення на металеві поверхні різних металевих та хімічних покриттів) |
| Тип ручки | На розетці |
| Тип розетки | Кругла |
| Тип установки накладки | Різьба |
| Сторона відкриття | Універсальна |
| Довжина квадрата | 110 мм |
| Перетин квадрата | 8 мм |
| Робочий діапазон стяжок | 47-58 мм |
| Тип кріплення | Стяжки,саморізи |
| Товщина дверного полотна | 35-60 мм |
| Тип упаковки | Коробка |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал розетки/планки | Сплав ЦАМ |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Призначення ручки | Дверна/віконна |
| Покриття | Гальваніка |
| Тип ручки | На розетці |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Колір | Сріблястий |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір ручки | CR (Хром) |
- Ціна: 516 ₴
