
- В наявності
- Код: 00020283
Петля дверна Apecs 100*62-B-Steel-NIS-L (1 шт)
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дверна знімна петля Апекс 100*62-B-Steel-NIS-L-Ліва
Apecs 100*62-B-Steel-CR-L - врізна, знімна петля із високоміцної загартованої сталі для встановлення на міжкімнатні двері лівого відчинення. Вироб оброблений спеціальним напиленням, яке захищає від корозії. У цій моделі замість втулки та кульки на кінці штока встановлено підшипник, що забезпечує плавний хід та експлуатацію петлі без скрипів та заїдання.
Основні характеристики петлі Apecs 100*62-B-Steel-NIS-L
Країна виробництва - Китай
Вид петлі - врізна, знімна
Сторона відкривання - Ліва
Висота петлі - 100 мм
Ширина петлі у розгорнутому вигляді - 62 мм.
Матеріал петлі - сталь з гальванічним покриттям
Колір - нікель/сатин
В коробці 2 шт, вартість вказана за 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Висота | 100 мм |
| Комплектація петлі | Кріпильний комплект |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Напрямок відкривання | Праве |
| Покриття | Гальваніка |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Врізний |
| Товщина | 2.5 мм |
| Колір | Хром |
| Ширина | 62 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Розміри петлі | 100/62 |
| Сторона відкриття | Правая |
| Тип петлі | Класична |
| Цвет петли | CR (Хром) |
- Ціна: 70 ₴

