
- В наявності
- Код: 00020245
Петля Apecs 100*75-B-steel-NIS-R (1 шт)
82 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дверні петлі Apecs 100*75-B-steel-NIS-R
Дверна петля Апекс виконана загартованої високоміцної сталі, тому з'єднання дверей і дверної коробки виходить надійним і довговічним. Представлена модель петель оброблена спеціальним напиленням, запобігає корозію металу.
|
Тип |
петля накладна |
|
З підшипником |
немає |
|
Призначення |
для міжкімнатних дверей |
|
Сторона відкривання |
права |
|
Колір |
нікель |
|
Висота петлі |
100 мм |
|
Товщина карти петлі |
2,5 мм |
|
Габарити |
75x100 мм |
В коробці 2 шт, вартість вказана за 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Висота | 100 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Напрямок відкривання | Праве |
| Покриття | Гальваніка |
| Тип петлі | Карткова |
| Товщина | 2.5 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Розміри петлі | 100/75 |
| Сторона відкриття | Правая |
| Цвет петли | NIS (Шліфований нікель) |
- Ціна: 82 ₴
