
- В наявності
- Код: 00020290
Петля накладна Apecs 100*75*2,5-В2-V2-steel-CR (1 шт)
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дверна накладна петля Apecs 100*75*2,5-В2-V2-steel-CR
Дверна петля метелик Апекс виконана загартованої високоміцної сталі, тому з'єднання дверей і дверної коробки виходить надійним і довговічним. Представлена модель петель оброблена спеціальним напиленням, запобігає корозію металу.
Товщина карти петлі - 2,5 мм
Колір - Хром
Ширина петлі – 63 мм
Сторона відкривання - Універсальна
Кількість в упаковці - 100шт./ящ
Матеріал петлі - Сталь
Покриття - Гальванічне покриття
Висота петлі – 100 мм
Призначення – для міжкімнатних дверей
| В коробці 2 шт, вартість вказана за 1 шт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Висота | 100 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Покриття | Гальваніка |
| Товщина | 2.5 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Сторона відкриття | Універсальна |
| Цвет петли | CR (Хром) |
| Розміри петлі | 100/75 |
| Тип петлі | Метелик |
- Ціна: 70 ₴
