
- В наявності
- Код: 00020270
Петля APECS 125*75-B4-Steel-G (1 шт)
98 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Петля дверна APECS 125*75-B4-Steel-G
Універсальні врізні петлі з кільцями проставок. Призначені для дерев'яних дверей. Матеріал: сталь. Товщина карти: 2,5 мм (125*75, 100*75, 100*65, 75*62). Упаковка: картон. Лінія продукції: Standard
Товщина карти петлі - 2,5 мм
Колір - Золото
Ширина петлі - 75 мм
Тип петлі - Накладна, з врізкою
Сторона відкривання - Універсальна
Кількість в упаковці - 100 шт./ящ
Матеріал петлі - Сталь
Покриття - Гальванічне покриття
Висота петлі - 125 мм
В коробці 2 шт, вартість вказана за 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Висота | 125 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Покриття | Гальваніка |
| Тип петлі | Карткова |
| Товщина | 2.5 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розміри петлі | 125/75 |
| Сторона відкриття | Універсальна |
| Цвет петли | G (золото) |
- Ціна: 98 ₴
