
- В наявності
- Код: 00020733
Замок врізний APECS 1000-G золото (1 шт)
309 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок врізний APECS 1000-G Золото
Апекс 1000-G - корпус врізного замка під циліндр з універсальною клямкою під ручку. Призначений для встановлення в дерев'яні міжкімнатні або вхідні полегшені двері завтовшки не більш ніж 40 мм. Підходить для дверей як лівого, так і правого відкривання.
Колір — Золото
Покриття — гальваніка
Висота, мм — 117
Тип замка — Врізний
Сторона відкривання — Універсальна
Розмір планки — 160х24 мм
Видалення ключового отвору (Backset) — 40 мм
Міжосьова відстань — 61,5 мм
Переріз квадрата — 8 мм
Відстань між отворами кріплення — 140 мм
Відповідь в комплекті — Так
Ширина лицьової планки — 24 мм
Кількість ригелів — 3 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Вихід ригеля | 17 мм |
| Клас захисту замку | 3 |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 61.5 мм |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Металеві двері, Захисна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Колір замку | Золото |
| Додаткові | |
| Backset | 40 мм |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Комплектація | |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Комплект тяг | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
- Ціна: 309 ₴
