
- В наявності
- Код: 00023523
Замок врізний APECS 2600-G with BP (1шт)
341 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок врізний APECS 2600-G для металевих та дерев'яних дверей зі зворотньою планкою
Apecs 2600 G - циліндровий врізний замок з реверсивною клямкою і отвором під ручки з міжосьовою відстанню - 85 мм, рекомендований для встановлення як на дерев'яні так і на металеві двері. Замок виготовлений із міцної оцинкованої сталі, стійкої до корозії.
Зроблений як більш бюджетна альтернатива турецького замку Kale 152 3MR.
Основні характеристики:
Виробник - Апекс
Тип замку – врізний
Габарити замку - 176x74x14 мм
Торцева планка – 238x23 мм
Виліт ригелів - 20 мм
Діаметр ригеля - 12 мм
Міжосьова відстань - 85 мм
Backset – 45 мм
Колір - Золото
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Ні |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Backset | 45 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверсивна клямка | Ні |
| Корпус замка | Так |
- Ціна: 341 ₴

