
- В наявності
- Код: 00029124
Замок врізний Avers T-52-CR (UA) (1 шт)
629 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок врізний Avers T-52-CR для металевих та дерев'яних дверей.
Колір - CR Хром
Покриття - Гальваніка
Тип замку - Врізний
Сторона відкриття - Універсальний
Розмір планки – 300х28 мм
Видалення ключового отвору (Backset) – 60мм
Міжосьова відстань - 85 мм
Відстань між отворами кріплення – 246 мм
Відповідь у комплекті - Ні
Додаткова фіксація - Ні
Ширина лицьової планки – 28 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Avers |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Вихід ригеля | 34 мм |
| Клас захисту замку | 3 |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Металеві двері, Захисна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Колір замку | Хром |
| Додаткові | |
| Backset | 60 мм |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Комплектація | |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Комплект тяг | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
- Ціна: 629 ₴

