
- В наявності
- Код: 00017396
Замок врізний APECS 1523/60-AB (1 шт)
1 437 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок APECS 1523 має якісні ручки на сталевий планці, укомплектованих посиленими стяжками, покритих стійким гальванічним покриттям. Так само є циліндровий механізм з ключами англійського типу і відповідна планка.
- Тип замку - Врізний;
- Призначення - Для дерев'яних і металевих дверей.
- Видалення ключового отвору (Backset) - 45 мм;
- Виліт ригелів 20 мм;
- Кріплення - Через лицьову планку
- Тип механізму секретності Циліндровий;
- Кількість ригелів - 3 шт;
- Комплектація циліндровим механізмом - Так;
- Тип ригеля - Овальний;
- Наявність засувки - Є
- Тип засувки - Класична
- Діаметр ригеля - 12 мм
- Міжосьова відстань - 70 мм
- Сторона відкривання - Ліва / Права
- Комплектація ручками - Так
- Відповідна планка - Є
- Покриття - Гальванічне
- Колір - темно-сірий
- Колір лицьової/відповідної планки - бронза
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Клас захисту замку | 2 |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Міжосьова відстань | 70 мм |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Металеві двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Колір замку | Бронза |
| Додаткові | |
| Backset | 40 мм |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Реверсивна заскочка | Ні |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 5 |
| Кількість ручок | 2 |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
- Ціна: 1 437 ₴

