
- В наявності
- Код: 00015805
Врізний замок Apecs 1323/60 AL G з ручками (1 шт)
1 660 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок врізний Апекс 1323/60 з алюмінієвими ручками в кольорі «золото»
Apecs 1323/60 AL G — врізний циліндровий замок, належить до популярних розроблень відомого китайського бренда. Цю модель можна встановлювати на металеві або дерев'яні двері. У комплекті із замком йдуть алюмінієві ручки зі стійким до вологи гальванічним покриттям під золото
Сам корпус замка обладнаний циліндровим механізмом розміром 60 мм ключ/ключ. Клас зламостійкості за ГОСТом — другий.
Основні характеристики Apecs 1323/60 Al G:
Країна виробник - Китай
Кількість рігелів - 1
Тип замка - Врізний
Видалення ключового отвору (Backset) - 40 мм
Міжосьова відстань - 80 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Клас захисту замку | 2 |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Міжосьова відстань | 80 мм |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Металеві двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Колір замку | Золото |
| Додаткові | |
| Backset | 40 мм |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Реверсивна заскочка | Ні |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 5 |
| Кількість ручок | 2 |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
- Ціна: 1 660 ₴

