
- В наявності
- Код: 00035542
Петля накладна APECS 100*75*2,5-B2-V2-Steel-BLM (1 шт)
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Петля накладна APECS 100*75*2,5-B2-V2-Steel-BLM
Дверна петля метелик Апекс виконана загартованої високоміцної сталі, тому з'єднання дверей і дверної коробки виходить надійним і довговічним. Представлена модель петель оброблена спеціальним напиленням, запобігає корозію металу.
Товщина карти петлі - 2,5 мм
Колір - BLM
Ширина петлі - 75 мм
Сторона відкривання - Універсальна
Кількість в упаковці - 100 шт./ящ
Матеріал петлі - Сталь
Покриття - Гальванічне покриття
Висота петлі - 100 мм
Призначення - для міжкімнатних дверей
В коробці 2 шт, вартість вказана за 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 100 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Сторона відкриття | Універсальна |
| Цвет петли | BLM (чорний) |
| Розміри петлі | 100/75 |
- Ціна: 70 ₴
