
- В наявності
- Код: GR12575B4AB
Петля дверная універсальная Gavroche GR 125X75X2.5 B4 AB - бронза (комплект)
129 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дверна петля Gavroche GR 125x75x2.5 мм B4 бронза
Петлі універсальні Gavroche GR 125x75x2,5 мм B4 AB виготовляються з високоякісної сталі товщиною 2,5 мм, що забезпечує їхню довговічну експлуатацію. Перевагою універсальних петель є наявність 4-х підшипників, які запобігають провисанню дверей, а також можливість встановлювати дані петлі на двері як з правої сторони відчинення, так і лівою. Дверні петлі Gavroche підбираються під колір ручок та іншої дверної фурнітури.
- Матеріал: сталь
- Покриття: гальванічне покриття
- Сторона відкривання: універсальна
- Тип петлі: накладна
- Товщина картки петлі: 2,5 мм.
- Колір:бронза
- Довжина петлі: 125 мм
- Ширина завіси: 75 мм.
- Кількість підшипників: 4 шт.
- Країна виробник: Китай
В коробці 2 шт, вартість вказана за 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gavroche |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 125 мм |
| Комплектація петлі | Кріпильний комплект |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Покриття | Гальваніка |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Врізний |
| Товщина | 2.5 мм |
| Колір | Бронзовий |
| Ширина | 75 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Сторона відкриття | Універсальна |
| Цвет петли | AB (Бронза) |
| Розміри петлі | 125/75 |
- Ціна: 129 ₴
