
- В наявності
Сейф вогнезламостійкий Griffon CLE III.37.K.E (1шт)
48 300 ₴
Сейф вогнезламостійкий Griffon CLE III.37.K.E
Перша новинка 2024 від ТМ GRIFFON - сейф вогнезламостійкий CLE III.37.K.E.
Ключові особливості CLE III.37.K.E:
- Cертифікований в Німеччині Європейським органом сертифікації ECB-S по III класу опору до зламу по EN 1143-1.
- Має захисний шар корпусу - фортифікаційний бетон товщиною 50 мм. Це дозволяєзначно збільшити ступінь безпеки і підвищити рівень захищеності від можливого зламу.
- Оснащений сталевими легований пластинами для захисту від висвердлювання і вибивання замків і ригелів.
- Тристороння система замикання - 8 хромованих активних ригелів.
- Відповідає класу вогнестійкості LFS 30P по ДСТУ EN 15659. Тобто його конструкція здатна протягом пів години захищати цінності від пожежі.
- Укомплектований двома замками класу VDS 2 - сейфовим ключовим замком WITTKOPP (Німеччина) та електронним кодовим замком TECHOCICUREZZA (Італія).
Характеристики
Тип сейфу
Тип сейфа вогнезламостійкий
Зовнішні розміри, мм *
Висота 370 мм
Ширина 480 мм
Глибина 450 мм
* Розміри вказані без урахування виступаючих частин: замка, ручки, петель. Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри, мм *
Висота 270 мм
Ширина 380 мм
Глибина 290 мм
* Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Загальні *
Об'єм, л 29
Маса, кг 160
Товщина захисного шару, мм 50
Зламостійкість ІII клас по EN 1143-1
Система замикання ригельна система тристоронньої дії (8 хромованих активних ригелів, що обертаються, діаметр ригеля 25 мм, антизрізи з боку петель)
Тип замка ключовий сейфовий замок STUV (Німеччина), сертифікат класу VDS 2, електронний кодовий замок TECHOCICUREZZA (Італія)
Вогнестійкість клас LFS 30P по ДСТУ EN 15659
Тип покриття порошкове покриття
Колір коричневий
Серія продуктів CLE III
* Відхилення від вказаної ваги може становити +/- 10%.
Стандартна комплектація
Полиці 1
Доповнення анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги, термострічка
Гарантія на на товар
Гарантія на товар 5 років
Гарантія на замок
Гарантія на замок 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 3 клас |
| Колір | Коричневий |
| Загальні | |
| Вага | 245 кг |
| Внутрішній об'єм | 63 л |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 606 мм |
| Зовнішня глибина | 500 мм |
| Зовнішня ширина | 500 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 490 мм |
| Внутрішня глибина | 330 мм |
| Внутрішня ширина | 390 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 48 300 ₴






