
- В наявності
Сейф збройовий Griffon GE.750/52.K.L (1шт)
41 790 ₴
Сертифікований зламостійкий сейф для зброї Грифон GE.750/52.K.L
Griffon GE.750/52.K.L - надійний сейф для зброї, що відповідає всім нормам зберігання зброї за стандартами МВС. Відмінно підійде для зберігання мисливських рушниць, гвинтівок для спортивної стрільби, травматичної зброї та аксесуарів. Розмір сейфа дозволяє вмістити до 18 одиниць зброї максимальною висотою 1450 мм
Сертифікований на S1 клас взломостойкості за стандартом EN 14450
Корпус і двері вироби виготовляються з листової 3-х міліметрової сталі підвищеної міцності.
Запирання дверей забезпечується німецьким високосеретним механічним ключовим замком класу VDS 1, який управляє тристоронньої ригельною системою з 5-ти активних хромованих ригелів діаметром 25 мм
У верхній частині сейфа розміщується місткий трейзер, що закривається на ключ. З внутрішньої сторони дверей для амуніції і засобів по догляду за зброєю є знімні тримачі і кишені.
Основні характеристики сейфа Griffon GE.750/52.K.L:
- Бренд - Griffon
- Серія - GE
- Виробник - Паритет-К (Україна)
- Гарантія на сейф - 5 років
- Гарантія на замок 1 рік
- Тип замку - механічний
- Зовнішні розміри (В/Ш/Г) - 1512 мм/750 мм/520 мм
- Внутрішні розміри (В/Ш/Г) - 1494 мм/744 мм/443 мм
- Клас зломостійкості - S1 по EN 14450
- Тип покриття - стійке порошкове
- Колір - комбінований (корпус - сірий RAL 7040, двері-світло-сірий RAL 7035)
Особливості вогнестійких сейфів Griffon серії GE:
- Збройовий сейф оснащений антивзломной конструкцією «зачіп», яка надійно фіксує двері сейфа всередині отвору.
- Якісні внутрішні петлі забезпечують плавний рух і відкриття дверей на 90 градусів. Петля-антисрез перешкоджає злому методом перепилювання.
- Замок і ригелі від висвердлювання і вибивання захищені сталевими розжареними легованими пластинами.
- Наявність дух ложементів: переміщуваний по висоті і змінний магнітний
- Отвори під анкерні вузли для кріплення сейфа до стіни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 3 мм |
| Колір | Сірий |
| Загальні | |
| Вага | 165 кг |
| Внутрішній об'єм | 492.4 л |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1512 мм |
| Зовнішня глибина | 520 мм |
| Зовнішня ширина | 750 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1494 мм |
| Внутрішня глибина | 443 мм |
| Внутрішня ширина | 744 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна висота дула | 1450 мм |
| Стан | Нове |
- Ціна: 41 790 ₴



