
- В наявності
Сейф збройовий Griffon GE.300.E (1шт)
30 990 ₴
Сертифікований зламостійкий сейф для зброї Грифон GE.300.E
Griffon GE.300.E - надійний сейф для зброї, що відповідає всім нормам зберігання зброї за стандартами МВС. Відмінно підійде для зберігання мисливських рушниць, гвинтівок для спортивної стрільби, травматичної зброї та аксесуарів. Розмір сейфа дозволяє вмістити до 4 стовбурів максимальною висотою 1450 мм
Сертифікований на S1 клас взломостойкості за стандартом EN 14450
Корпус і двері вироби виготовляються з листової 3-х міліметрової сталі підвищеної міцності.
Запирання дверей забезпечується електронним кодовим замком M-LOCKS (виробництво Нідерланди) класу VDS2, який управляє тристоронньої ригельною системою з 5-ти активних хромованих ригелів діаметром 25 мм
Всередині, у верхній частині сейфа розміщений трейзер, що закривається ключовим замком При необхідності касовий відділ можна зняти. З внутрішньої сторони дверей є зручні гачки для шомполов.
Основні характеристики сейфа Griffon GE.300.E:
- Бренд - Griffon
- Серія - GE
- Виробник - Паритет-К (Україна)
- Гарантія на сейф - 5 років
- Гарантія на замок 1 рік
- Тип замку - електронний кодовий
- Зовнішні розміри (В/Ш/Г) - 1512 мм/300 мм/350 мм
- Внутрішні розміри (В/Ш/Г) - 1494 мм/294 мм/273 мм
- Клас зломостійкості - S1 по EN 14450
- Тип покриття - стійке порошкове
- Колір - комбінований (корпус - сірий RAL 7040, двері-світло-сірий RAL 7035)
Особливості вогнестійких сейфів Griffon серії GE:
- Збройовий сейф оснащений антивзломной конструкцією «зачіп», яка надійно фіксує двері сейфа всередині отвору.
- Якісні внутрішні петлі забезпечують плавний рух і відкриття дверей на 90 градусів. Петля-антисрез перешкоджає злому методом перепилювання.
- Замок і ригелі від висвердлювання і вибивання захищені сталевими розжареними легованими пластинами.
- Наявність двох ложементів: переміщуваний по висоті і змінний магнітний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Товщина металу | 3 мм |
| Колір | Сірий |
| Загальні | |
| Вага | 76 кг |
| Внутрішній об'єм | 119.9 л |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1512 мм |
| Зовнішня глибина | 350 мм |
| Зовнішня ширина | 300 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 1494 мм |
| Внутрішня глибина | 273 мм |
| Внутрішня ширина | 294 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Максимальна висота дула | 1450 мм |
| Ложементи | 2 |
- Ціна: 30 990 ₴





