
- В наявності
Вогнестійкий Сейф Griffon FS.90.E (1шт)
36 360 ₴
Вогнестійкий сертифікований сейф Гріффон FS.90.E для дому і офісу
Griffon FS.90.E - вогнестійкий сейф з ключовим замком, добре підходить для захисту цінностей у приміщеннях, де є ризик виникнення пожежі. Сховище, протягом півгодини, здатне захистити від впливу високих температур навіть самі тендітні речі. Характеристики вогнестійкості підтверджені сертифікатом на клас LFS 30P (30 хвилин) за ДСТУ EN 15659.
Зламостійкість сейфа відповідає 2S класу за ДСТУ EN 14450 (це стандарт для легких сейфів, з "банківським" стандартом ДСТУ EN 1143-1 не плутати)
Корпус сейфа має двухстенную конструкцію що складається з аркушів 2-х міліметрової сталі, простір між якими заповнений шаром вогнетривкого бетону товщиною 39 мм.
Тристороння ригельна система має чотири хромованих сталевих ригеля діаметром 25 мм система Управляється електронним кодовим замком власного бренду Griffon. Пасивні ригеля праворуч забезпечують надійний захист при зрізанні петель і спробі вирвати двері.

Основні характеристики сейфа Griffon FS.90.E:
- Бренд - Griffon
- Серія - FS
- Виробник - Паритет-К (Україна)
- Гарантія на сейф - 5 років
- Гарантія на замок 1 рік
- Тип замку - електронний кодовий
- Зовнішні розміри (В/Ш/Г) - 900 мм/500 мм/455 мм
- Внутрішні розміри (В/Ш/Г) - 798 мм/412 мм/308 мм
- Клас вогнестійкості - LFS 30P (ДСТУ EN 15659)
- Клас зломостійкості - 2S клас (ДСТУ EN 14450)
- Товщина стінок корпусу - 43 мм
- Товщина дверей - 99 мм
- Кількість петель - 2
- Тип покриття - стійке порошкове
- Колір - комбіноване фарбування (темно-сірий RAL 7016 , кремово-білий RAL 7016, RAL 9001)
- Можливість монтажу - до підлоги
- Кількість поличок - 1
Особливості вогнестійких сейфів Griffon серії FS:
- Спеціальна німецька термострічка BASF, яка проклеєна по периметру двері, перешкоджає проникненню спека усередину сейфа (спінюється при впливі високої температури перекриваючи зазори дверей і отвір під ключ).
- У двері передбачений відсік з вогнестійким заповнювачем, який захищає ригельну систему і замок.
- Товщина захисного шару зі спеціальним вогнестійким бетоном - 43 мм
- Захищений від висвердлювання і вибивання замків і ригелів.
- Посилені сталеві зовнішні праві петлі дозволяють відкривати двері сейфа на 180°, забезпечують плавність ходу і виключають просідання двері.
- Завдяки покращеною конструкції з ергономічними властивостями, сейф має рівне дно для зручного користування.
- Сейф має один отвір під анкерне кріплення в підлогу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 2 клас |
| Кількість секцій | 1 |
| Критерій вогнестійкості | З0Д |
| Наявність трейзера | Так |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Загальні | |
| Вага | 123 кг |
| Внутрішній об'єм | 101.3 л |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 900 мм |
| Зовнішня глибина | 455 мм |
| Зовнішня ширина | 500 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 798 мм |
| Внутрішня глибина | 308 мм |
| Внутрішня ширина | 412 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колір | Темно-сірий |
- Ціна: 36 360 ₴





