
- В наявності
Сейф Griffon F.30CL I.30.K вогневзломостійкий (1шт)
20 940 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сертифікований вогнезламостійкий сейф Griffon F.30CL I.30.K
Griffon F.30CL I.30.K — вогневзмостійкий сейф від українського виробника Парітету — K, призначений для захисту цінностей як від несанкціонованого доступу (сертифікат відповідності на I клас опору злому за ДСТУ EN 1143-1:2014), так і від впливу високих температур упродовж 30 хвилин (сертифікат вогнестійкості LFS 30 P за ДСТУ EN 15659).
Двостінна конструкція корпусу та двері сейфа заповнена захисним шаром вогнестійкого бетону завтовшки 55 мм.
Запірний механізм сейфа представлений чотирма хромованими стрижнями діаметром 25 мм, які можуть обертатися навколо осі, що перешкоджає їхньому розпилюванню. Ригелі керуються ключовим сертифікованим сейфовим замком STUV (Німеччина) класу VDS 1

Основні характеристики вогнезламостійкого сейфа Грифон F.30CL I.30.K:
- Бренд - Griffon
- Серія - F.30CLI
- Країна - Україна
- Гарантія на конструкцію сейфа - 5 років
- Гарантія на замки — 1 рік
- Тип замка — механічний ключовий
- Зовнішні розміри (В/Ш/Г) - 315 мм/440 мм/440 мм
- Внутрішні розміри (В/Ш/Г) — 205 мм/330 мм/301 мм
- Касове відділення (трейзер) — немає
- Товщина стінок корпусу — 55 мм
- Кількість полиць — 1 знімна
- Тип фарбування — зносостійке лако-червоне покриття
- Колір — комбінований, сірий (RAL 7040, RAL 7035)
Особливості сейфів Griffon F.30CL I:
- Сертифікація на 1 клас опору злому за стандартами EN 1143-1:2014 и клас LFS 30P вогнетривкості за ДСТУ EN 15659.
- Наявність антизламної системи перезакриття та захисний замок від висвердлювання та ригелі від вибування сталевих загартованих пластин.
- Усередині двері обклеєні германської термострічки BASF, яка під впливом високих температур спінюється, перешкоджаючи потраплянню всередину жару та води під час гасіння пожежі.
- Антизрізи з боку петель.
- Зовнішні петлі, що дають змогу відчиняти двері сейфа на 180°
- Передбачена можливість кріплення сейфа до підлоги одним анкерним болтом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Критерій вогнестійкості | З0Б |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 55 мм |
| Колір | Сірий |
| Загальні | |
| Вага | 60 кг |
| Внутрішній об'єм | 20 л |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 315 мм |
| Зовнішня глибина | 440 мм |
| Зовнішня ширина | 440 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 205 мм |
| Внутрішня глибина | 301 мм |
| Внутрішня ширина | 330 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 20 940 ₴




