
- Під замовлення
Відправка з 03 травня 2026Сейф вогневзломостійкий Griffon CL II.68.K.C (1шт)
46 500 ₴
Вогневзломостійкий сертифицированный сейф Грифон CL II.68.K.C
- Сейф сертифицирован Европейским органом сертификации ECB-S по II класса сопротивления к взлому по EN 1143-1
- Соответствует классу огнестойкости LFS 30 P по ДСТУ EN 15659
- Антивзломная система переблокировки
- Трехсторонняя система запирания, 5 активных хромированных ригелей вращающихся диаметром 25 мм и 3 антисрезы со стороны петель
- Дополнительная защита ригельной системы стальным экраном 3 мм
- Сталеві загартовані леговані пластини для захисту від висвердлювання і вибивання замків і ригелів
- Захисний шар корпусу та двері - фортифікаційний зламостійкий бетон товщиною 55 мм
- Анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги
- Термострічка BASF (Німеччина) по периметру дверей
- У модифікаціях КЕ, КС - внутрішня обробка
- Стандартні кольори: темно-сірий з ефектом молоткової емалі і кремовий
- Розміри вказані без урахування виступаючих частин: замка, ручки, петлі
- Знімні полиці
Зовнішні розміри, мм *
Висота 654 мм
Ширина 500 мм
Глибина 500 мм
* Розміри вказані без урахування виступаючих частин: замка, ручки, петель. Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Внутрішні розміри, мм *
Висота 574 мм
Ширина 420 мм
Глибина 359 мм
* Відхилення від вказаних розмірів може становити +/- 3 мм.
Загальні *
Об'єм, л 88
Маса, кг 175
Товщина захисного шару, мм 40
Зламостійкість II клас ДСТУ EN 1143-1:2019
Система замикання ригельна система тристоронньої дії (5 хромованих активних ригелі, що обертаються, діаметр ригеля 25 мм), антизрізи з боку петель
Тип замка ключовий сейфовий замок STUV (Німеччина), сертифікат класу VDS 1, механічний кодовий сейфовий замок LaGard (США) класу VDS 1
Вогнестійкість клас LFS 30P по ДСТУ EN 15659
Тип покриття лако-фарбове покриття
Колір темно-сірий з ефектом молоткової емалі
Серія продуктів CL
* Відхилення від вказаної ваги може становити +/- 10%.
Стандартна комплектація
Каса 1
Полиці 1
Доповнення внутрішнє оздоблення; анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги; термострічка BASF.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 2 клас |
| Критерій вогнестійкості | З0Б |
| Наявність трейзера | Так |
| Тип замка | Механічний ключовий, Дисковий, механічний |
| Колір | Сірий |
| Загальні | |
| Вага | 290 кг |
| Внутрішній об'єм | 73 л |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 686 мм |
| Зовнішня глибина | 500 мм |
| Зовнішня ширина | 500 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 570 мм |
| Внутрішня глибина | 330 мм |
| Внутрішня ширина | 390 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 46 500 ₴


