
- Під замовлення
Відправка з 01 травня 2026Сейф зламостійкий Griffon HG.28.K.ET (1шт)
16 754 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зламостійкий сейф Грифон HG.28.K.ET для дому і офісу
Griffon HG.28.K.ET - компактний якісний сейф від українського виробника "Паритет-К" відповідає 0 класу взломостойкості за стандартом EN 1143-1:2014. Хороший варіант для зберігання цінностей від несанкціонованого злому в будинку, квартирі або офісі.
Сейф оснащений електронним кодовим замком Griffon і аварійним сувальдним сертифікованим ключовим замком STUV.
Двері сейфа оснащена тристоронньої системою замикання, хромованими активними ригелями діаметром 25 мм

Основні характеристики сейфа Griffon HG.28.K.ET:
- Бренд - Griffon
- Серія - HG
- Виробник - Паритет-К (Україна)
- Гарантія на сейф - 5 років
- Гарантія на замок 1 рік
- Тип замку - електронний кодовий+аварійний ключовий
- Клас зломостійкості - 0 клас (ДСТУ EN 1143-1)
- Товщина стінок корпусу - 25 мм
- Товщина дверей - 57 мм
- Кількість петель - 2
- Тип покриття - стійке порошкове
- Колір - комбіноване фарбування (світло-сірий (RAL 7040)/сірий 7035)
- Можливість монтажу - до стіни і підлоги
- Касове відділення (трейзер) - так
Особливості сейфів Griffon HG:
- Сейф має жорстку конструкцію, корпус двостінний (стінки з 2-х мм сталі) заповнений фортифікаційною бетонним шаром завтовшки 25 мм
- Сейфова двері виконана у вигляді коробчастой конструкції, що складається зі сталевої плити товщиною 10 мм і 4-міліметрової підкладки з твердосплавною сталевої пластини, на якій кріпиться замок і одностороння ригельна система замикання.
- Ззаду і знизу передбачені два отвори під анкерні кріплення діаметром 10 мм, що дає можливість кріплення сейфа до підлоги або до стіни
- Знімна полиця (дві зони зберігання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Тип замка | Механічний ключовий, Електронний кодовий |
| Колір | Сірий |
| Наявність трейзера | Так |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 282 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 274 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 231 мм |
| Внутрішня ширина | 301 мм |
| Внутрішня глибина | 192 мм |
| Загальні | |
| Внутрішній об'єм | 13.3 л |
| Вага | 42 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 16 754 ₴


