
- Немає в наявності
- Код: RYO7000014247
Дверний накладний доводчик Ryobi 9903 STD_ARM до 65 кг сірий антрацит (1шт)
1 203 ₴
Доводчик на дверей RYOBI 9903 GREY_ANTHRACITE(Сірий антрацит) STD_ARM EN_2/3 до_65кг 965мм
Ryobi 9903 - модель доводчика накладного типу для встановлення на внутрішні та зовнішні легкі двері вагою до 65 кг і максимальною шириною полотна 965 мм. Повністю контролює весь цикл відчинення та зачинення дверей з регульованою
швидкістю кінцевого закриття. Виготовлений з використанням лиття алюмінію під високим тиском та високоточних механічних деталей реверсивного шестерно-рейкового механізму.
Є можливість регулювання початкової та кінцевої швидкості закривання. Діапазон робочої температури доводчика від -20°С до +45°С Експлуатаційний ресурс доводчика - 500000 циклів.
Основні характеристики доводчика Ryobi 9903 STD_ARM:
Країна виробництва - Японія
Модель доводчика - 9903
Колір обробки - ANTHRACITE (Сірий антрацит)
Тип тяги доводчика - STD_ARM (Стандартна тяга)
Клас доводчика - EN_2/3 (регулюється переміщенням по полотну дверей)
Максимальна вага дверей - до 65 кг
Максимальна ширина дверей – 965 мм
Габаритні розміри – 178х41х64,5мм.
Базова комплектація: комплект кріплення, тяга стандартна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Маса дверного полотна, до | 65 кг |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір | Сірий |
| Ширина дверного полотна | 965 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість циклів відкривання | 500000 |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Регулювання сили | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага дверей | до 60 кг. |
| Клас довідника | 2-3 |
| Максимальна ширина дверей | 965 мм |
| Ресурс експлуатації | 500 000 циклів |
| Тип тяги довідника | Стандартна (Тага усередину приміщення) |
| Колір довідника | Сірий антрацит |
- Ціна: 1 203 ₴








