
- Немає в наявності
- Код: ML2-CE#C10328A01A
Замок врізний Mul-t-lock CEC10328 (1 шт)
6 885 ₴
Врізний циліндровий замок Mul-t-lock 3-WAY CEC10328
Mul-t-lock CEC10328 - основний (нижній) замок по циліндр стандарту DIN з 3-х сторонньою системою замикання, для встановлення в металеві вхідні двері. Замок можна встановлювати як на ліві, так і праві двері, попередньо переналаштувавши клямку на потрібну сторону. Запірний механізм замку складають чотири сталеві ригелі діаметром - 18 мм. Хід ригелів із корпусу - 30 мм.
Замок оснащений унікальним патентованим шестерним механізмом приводу ригелів, який робить роботу замку майже безшумною.
Основні характеристики замку Мультилок CEC10328:
Країна виробництва - Ізраїль
Бренд - Mul-T-Lock
Серія - CEC10328
Діаметр ригелів - 18 мм
Вихід ригелів - 30 мм
Вихід вертикальних тяг - 20 мм
Міжосьова відстань - 85 мм
Сторонность замку - універсальний
Відстань від торцевої планки замку до центру циліндра (Back Set) - 65 мм
Колір торцевої планки - полірований хром
Схема замку:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mul-T-Lock |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вихід вертикальних тяг | 20 мм |
| Вихід ригеля | 30 мм |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Кількість ригелів | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Застосування замку | Металеві двері, Захисна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Колір замку | Хром полірований |
| Додаткові | |
| Backset | 65 мм |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Комплектація | |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Корпус замку | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Бэксет | 65 |
| Міжосьове розшарування | 85 |
| Тип замка | Основний замок із засувкою |
- Ціна: 6 885 ₴





