
- Немає в наявності
- Код: ML2-DFMA0328MA
Замок врізний Mul-t-lock Matrix DFMA 0328M (1 шт)
7 349 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Врізний сувальдний замок Mul-t-lock 3-WAY MATRIX DFMA0328M CR UNIV BS 65 мм
Mul-t-lock Matrix DFMA 0328M — додатковий (верхній) замок сувальдного типу з 3-сторонню системою замикання, для встановлення в металеві вхідні двері. Має патентований шестереньчастий механізм приводу ригелів. Є можливість легкого перекодування механізму в разі втрати ключа.
Основні характеристики замку Мультилок DFMA 0328M:
Країна виробництва - Ізраїль
Бренд — Mul-T-Lock
Серія - DFMA 0328M
Діаметр ригелів — 18 мм
Вихід ригелів — 36 мм
Вихід вертикальних тяг — 20 мм
Сторонність замка — універсальний
Відстань від торцевої планки замка до центру циліндра (Back Set) — 65 мм
Колір торцевої планки — хром полірований
Комплектація:
- замок
- 3 ключі (довжина 100 мм)
- кодова карта
Зворотна планка та тяги до комплекту не входять.
Схема замку:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mul-T-Lock |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вихід вертикальних тяг | 20 мм |
| Вихід ригеля | 36 мм |
| Діаметр ригеля | 28 мм |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Кількість ригелів | 5 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Застосування замку | Металеві двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Колір замку | Хром полірований |
| Додаткові | |
| Backset | 65 мм |
| Можливість перекодування | Так |
| Реверсивна заскочка | Ні |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Кодова картка | 1 |
| Кількість ключів | 3 |
| Кількість ручок | Немає |
| Комплект тяг | Ні |
| Корпус замку | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип замка | Додатковий замок |
- Ціна: 7 349 ₴





