
- Немає в наявності
- Код: MTL7000008001
Двосистемний замок Mul-t-lock DIN+DIN 415G ANTIQUE_BRONZE (1 шт)
11 254 ₴
Врізний двосистемний замок Mul-t-lock 3-WAY DIN+DIN 415G CR ANTIQUE_BRONZE UNIV BS63 мм 2_protectors SP
Mul-t-lock 415G — основний замок з двома незалежними системами замикання для встановлення в металеві двері. Використовується з циліндрами стандарту DIN. Маєте реверсивну клямку з неіржавкої сталі, що закривається в трьох напрямках (система краб) і може керувати додатковими механізмами — дівіаторами.
Може встановлюватися у двері заввишки від 1950 до 2120 мм.
Основні характеристики замку Мультилок 415G ANTIQUE_BRONZE:
Країна виробництва Італія
Бренд — Mul-T-Lock
Серія - 415G
Діаметр ригелів — 18 мм
Вихід ригелів — 41.5 мм
Вихід ригелів додаткових механізмів — 31 мм
Вихід вертикальних тяг — 28 мм
Сторонність замка — універсальний (лівий/правий)
Відстань від торцевої планки замка до центру циліндра (Back Set) — 63 мм
Колір торцевої планки — хром полірований
Базова комплектація:
-
корпус замка Mul-t-lock 415G
-
комплект тяг
-
два додаткові механізми (дивіатора)
-
2 протектора циліндра
-
комплект кріплення
Схема замка:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mul-T-Lock |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вихід вертикальних тяг | 28 мм |
| Вихід ригеля | 41.5 мм |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Кількість ригелів | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Додаткові | |
| Backset | 63 мм |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Комплектація | |
| Захисна броненакладка | 2 |
| Комплект тяг | Так |
| Корпус замку | Так |
| Кріпильний комплект | Так |
| Відповідна планка | 3 |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип замка | Двосистемні замки |
- Ціна: 11 254 ₴










