
- Немає в наявності
- Код: ML2-CE#M30328A01A
Двосистемний замок Mul-t-lock CEM30328 (1 шт)
11 067 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Врізний двосистемний замок Mul-t-lock 3-WAY DIN+DIN CEM 30328 CR UNIV ВЅ65мм 85мм w/o_SP
Основний замок 3-спрямованого замикання MUL-T-LOCK-ESETY CFM3. Замок з двома циліндричними системами замикання стандарту EuroDIN: нижній циліндрових механізм керує додатковим ригелем і блокує верхній циліндровий механізм. Можливість додаткового посилення замку захисними пластинами з марганцевої сталі. Обладнаний реверсивною засувкою з нержавіючої сталі.
Основні характеристики замку:
Країна виробництва - Італія
Бренд - Mul-T-Lock
Модель замку: CEM30328
BackSet - 65 мм
Міжцентрова відстань - 85 мм
Діаметр ригелів - 18 мм
Вихід ригелів - 30 мм
Додатковий сталевий ригель, вихід - 24 мм
Вихід вертикальних тяг-20 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mul-T-Lock |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вихід вертикальних тяг | 20 мм |
| Вихід ригеля | 30 мм |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Кількість ригелів | 5 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Додаткові | |
| Backset | 65 мм |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип замка | Двосистемні замки |
- Ціна: 11 067 ₴




