
- В наявності
- Код: _90004002
Замок врізний Аріко з ручкою ЗВ-7 мідь (1 шт)
455 ₴
Врізний циліндровий замок із ручками Аріко ЗВ-7 Мідь (без циліндра)
Увага!
У нових поставках планка корпусу має прямокутні кути (не напівкруглі, як раніше).
Язичок у замку тепер з пластиковим покриттям, що забезпечує більш тиху роботу.
Аріко ЗВ-7 мідь — корпус циліндрового замка з ручками призначений для замикання внутрішніх дверей завтовшки полотна дверей 40 мм, що застосовуються в будівництві житлових і громадських будівель.
Конструкція замка дає змогу встановлювати його на праві або ліві двері, причому переналаднання засувки відбувається без розбирання замка.
Основні характеристики:
Країна виробництва — Україна
Тип механізму секретності — циліндровий
Міжосьова відстань — 85 мм
Сторона відкривання — універсальна
Виліт ригелів - 20 мм
Діаметр ригеля - 12 мм
Видалення ключового отвору (Backset) — 45 мм
Комплектація циліндром не комплектується
Засувка класична
Розмір планки - 240х23 мм
Матеріал ручки — цинковий сплав (ЦАМ)
Колір ручки — мідь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | арико |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 45 мм |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 4 |
| Користувацькi характеристики | |
| Бэксет | 45 |
| Тип замка | Замки в зборі (з ручками) |
- Ціна: 455 ₴


