
- Немає в наявності
- Код: 00020301
Броненакладка APECS Protector Pro 50/27-DP-CR хром (без відповідної планки) (комплект)
479 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Врізна броненакладка Apecs Protector Pro 50/27-DP-CR (хром)
|
Apecs Protector Pro 50/27-DP-CR - врізна броненакладка, призначена для захисту замкового циліндра від механічного впливу - висвердлювання, вибивання або злому. Основні характеристики Apecs Protector Pro 50/27-DP-CR
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 27 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Броненакладка |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сріблястий |
| Користувацькi характеристики | |
| Висота броненакладки | 27 мм |
| Форма броненакладки | Кругла |
| Колір броненакладки | CR (Хром) |
- Ціна: 479 ₴


