
- В наявності
- Код: 00021411
Вічко Avers 2216/40-75-CR (1 шт)
119 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Avers 2216/40-75-CR - вічко для установки в двері завтовшки від 40 до 70 мм. Корпус вічка виготовлений з алюмінію, оптика з пластику.
Додаткові характеристики:
- Матеріал корпусу - алюміній
- Матеріал оптики пластик
- Мінімальна товщина дверного полотна - 40 мм
- Максимальна товщина дверного полотна - 70 мм
- Кут огляду - 140 град.
- Шторка - є
- Діаметр врізний частини - 16 мм
- Колір - (CR) Хром
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Avers |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр врізної частини | 16 мм |
| Максимальна товщина полотна дверей | 70 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал оптики | Скло |
| Мінімальна товщина полотна дверей | 40 мм |
| Наявність шторки | Так |
| Покриття | Гальваніка |
| Кут огляду | 140 град. |
- Ціна: 119 ₴
