
- Немає в наявності
- Код: _00022612
Вічко дверне Apecs 3028/70-120-AB (1 шт)
469 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дверне вічко Apecs (Апекс) 3028/70-120-AB-Бронза
Apecs 3028/70-120 AB - вічко для установки у вхідні двері завтовшки від 70 до 120 мм. Забезпечує кут огляду на 105°. Корпус Апекс 3028 виготовлений з латуні, оптика з міцного скла, стійкого до появи подряпин. Має шторку в колір корпусу вічка, яка виконує естетичну функцію, так і функцію пасивної безпеки.
Додаткові характеристики:
- Максимальна товщина полотна дверей - 120 мм
- Мінімальна товщина полотна дверей 70 мм
- Діаметр врізний частини - 28 мм
- Кут огляду - 105 градусів
- Матеріал корпусу вічка - латунь
- Матеріал оптики - скло
- Шторка - є
- Колір - (AB) Бронза
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр врізної частини | 28 мм |
| Конструкція глазка | Стандартна |
| Максимальна товщина полотна дверей | 120 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал оптики | Скло |
| Мінімальна товщина полотна дверей | 70 мм |
| Наявність шторки | Так |
| Покриття | Гальваніка |
| Стан | Новий |
| Кут огляду | 105 град. |
- Ціна: 469 ₴

