
- В наявності
- Код: 00031252
Замок врізний AVERS 1023/60-G (UA) золото (1 шт)
820 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок врізний AVERS 1023/60-G (UA) ЗОЛОТО
Врізний комплект замку, призначений для замикання як правих так і лівих дверей. Замок використовується у внутрішніх дверях, вагою не більше 50 кг і товщиною не більше 50 мм. У комплектацію замку входить ручка, корпус замку і профільний циліндр ключ / ключ 60 мм..
| Модифікація | Замок під євроциліндр |
|---|---|
| Тип монтажу | Врізний |
| Колір | ЗОЛОТО |
| Міжцентр | 61,5 мм |
| Віддалення ключового отвору (Backset) | 40 мм |
| Тип дверей | для міжкімнатних дверей |
| Матеріал | Сталь |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Avers |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Металеві двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Колір замку | Золото |
| Додаткові | |
| Backset | 40 мм |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Реверсивна заскочка | Ні |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 5 |
| Кількість ручок | 2 |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
- Ціна: 820 ₴

