
- В наявності
- Код: 00027971
Доводчик дверний Avers DC-85 W білий (1шт)
809 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дверний доводчик Avers DC-85 W-білий
Avers DC-85 W - накладної доводчик з важільною тягою, верхнього розташування, підходить для установки на двері вагою до 85 кг і шириною полотна 1100 мм.
Діапазон робочих температур доводчика - від -40°С до +60°С . Ресурс працездатності становить 200 000 циклів.
Основні характеристики Avers DC-85 W:
Країна виробництва - Китай
Тип тяги доводчика - з важільною тягою
Діапазон робочих температур - від -40°С до +60°С
Максимальний кут відкриття при установці на дверне полотно - 180°
Максимальна вага дверей - 85 кг
Максимальна ширина дверей - 1100 мм
Швидкість закривання - регулюється
Швидкість дохлопа - регулюється
Фіксація відкритого положення - немає
Колір - W (білий)
Посадочні розміри - 162х19 мм
Комплектація:
- корпус доводчика
- важіль доводчика
- комплект саморізів і гвинтів для кріплення
- гвинт кріплення важеля
- декоративний ковпачок
- паспорт та інструкція до установки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Avers |
| Країна виробник | Китай |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Максимальний кут відкриття дверей | 180 град. |
| Маса дверного полотна, до | 85 кг |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір | Білий |
| Ширина дверного полотна | 1100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість циклів відкривання | 200000 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Регулювання швидкості | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Вага дверей | до 85 кг |
| Максимальна ширина дверей | 1100 |
| Вогнестійкість | Немає |
| Регулювання сили відчинення дверей | Да |
| Ресурс експлуатації | 200000 циклів |
| Тип тяги довідника | Стандартна (Тага усередину приміщення) |
- Ціна: 809 ₴

