
- В наявності
- Код: C-09206
Ручки роздільні APECS Windrose H-18038-Brisa -AN антік (комплект)
799 ₴
Дверні ручки на п'ятаку APECS Windrose H-18 038-A-Brisa - AN (Антік)
Ручки Windrose виготовлені з алюмінію. Для поліпшення технічних характеристик, що включають ізносоустойчивость, міцність, і додання естетичного вигляду використовується гальванічне покриття.
З антикорозійними властивостями вироби відповідають 3 класу європейського стандарту. Цю фурнітуру можна ставити навіть на зовнішніх дверях і в приміщеннях з підвищеною вологістю.
Ручки колекції Windrose – це новий запатентований механізм поворотника, безшумний м'якої дії механізм забезпечує тривалу експлуатацію. Ручки нової серії пропонуються в універсальній комплектації До неї входять ручка, квадрат, стяжки та саморізи. Діапазон стяжок розрахований на 40-70 мм, рекомендована товщина полотна - 30-60 мм. Розетка для ручок колекції Windrose виконана у вигляді квадрата, розміри накладки 51/38 мм.
| Колір | AN (Антік) |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки | Сплав ZAM (Цинк,алюміній,магній) |
| Покриття | Гальваніка (Нанесення на металеві поверхні різних металевих і хімічних покриттів) |
| Тип ручки | На розетці |
| Тип розетки | Квадратна |
| Тип встановлення накладки | З фіксацією (Фіксуючий болт під шестигранник) |
| Сторона відкривання | Універсальна |
| Довжина квадрата | 110 мм |
| Перетин квадрата | 8 мм |
| Робочий діапазон стяжок | 40-70 мм |
| Тип кріплення | Стяжки,саморізи |
| Товщина дверного полотна | 30-60 мм |
| Тип упаковки | Коробка |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір ручки | AN (Антик) |
- Ціна: 799 ₴

