
- В наявності
- Код: 00020235
Петля дверна Apecs 100*75-B-Steel-AB-R (1 шт)
82 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Знімна дверна петля Apecs 100*62-B-Steel-АВ-R - правая
Apecs 100*75-B-Steel-AB-R - врізна, знімна петля з високоміцної загартованої сталі для установки на міжкімнатні двері правого відкриття. Виріб оброблений спеціальним напиленням, яке захищає від корозії. У цій моделі замість втулки і кульки на кінці штока встановлено підшипник, що забезпечує плавний хід і експлуатацію петлі без скрипів і заїдання.
Основні характеристики петлі Apecs 100*75-B-Steel-AB-R - права
Страна виробника - Китай
Вид петлі - врізна, Знімна
Сторона відкриття - права
Висота петлі - 100 мм
Ширина петлі в розгорнутому виді - 75 мм
Матеріал петлі - сталь з покриттям
Колір - АВ (бронза)
В коробці 2 шт, вартість вказана за 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Висота | 100 мм |
| Комплектація петлі | Кріпильний комплект |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Напрямок відкривання | Праве |
| Покриття | Гальваніка |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Врізний |
| Тип петлі | Карткова |
| Товщина | 2.5 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розміри петлі | 100/75 |
| Сторона відкриття | Правая |
| Колір | Бронза |
| Цвет петли | AB (Бронза) |
- Ціна: 82 ₴
