
- В наявності
- Код: 00020280
Петля дверна Apecs 100*62-B-Steel-G-R (1 шт)
72 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Знімна дверна петля Apecs 100*62-B-Steel-G-R - правая
Apecs 100*62-B-Steel-G-R - врізна, знімна петля з високоміцної загартованої сталі для установки на міжкімнатні двері правого відкриття. Виріб оброблений спеціальним напиленням, яке захищає від корозії. У цій моделі замість втулки і кульки на кінці штока встановлено підшипник, що забезпечує плавний хід і експлуатацію петлі без скрипів і заїдання.
Основные характеристики петли Apecs 100*62-B-Steel-G-R:
Страна виробника - Китай
Вид петлі - врізна, Знімна
Сторона відкриття - права
Висота петлі - 100 мм
Ширина петлі в розгорнутому виді - 62 мм
Матеріал петлі - сталь з покриттям
Колір - G-золото
В коробці 2 шт, вартість вказана за 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Висота | 100 мм |
| Комплектація петлі | Кріпильний комплект |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Напрямок відкривання | Праве |
| Покриття | Гальваніка |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Врізний |
| Тип петлі | Карткова |
| Товщина | 2.5 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Розміри петлі | 100/62 |
| Сторона відкриття | Правая |
| Цвет петли | G (золото) |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Золото |
- Ціна: 72 ₴
