
- В наявності
- Код: 00022999
Замок врізний Avers 0823/60 G (UA) (1шт)
761 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок врізний Avers 0823/60 G ( золото) Для дерев'яних ( Міжкімнатних дверей)
Avers 0823/60 G – корпус врізного замку з циліндричним механізмом секретності (ключ/поворотник) у зборі з ручками на планці, підходить для встановлення в дерев'яні двері максимальною товщиною полотна 36 мм. Найчастіше використовується для замикання міжкімнатних дверей, на вхідне встановлення не рекомендується. Має 1 стандартний прямокутний ригель з максимальним виходом 16 мм та універсальну клямку розміром 20x12 мм. замикається зсередини
Колір - Золото
Покриття - Гальваніка
Тип замку - Врізний
Тип механізму секретності - Циліндр
Сторона відкривання - Універсальна
Тип планки - Під євроциліндр
Видалення ключового отвору (Backset) – 40 мм
Міжосьова відстань - 50 мм
Відстань між отворами кріплення – 110 мм
Тип кріплення - Стяжки
Тип фіксації - Ключ
Відповідь у комплекті - Ні
Тип ключа - Англійський
Кількість ключів – 5 шт
Комплектація ручками - Так
Комплектація циліндром - Так
Типорозмір циліндра – 30/30
Кількість ригелів - 1
Можливість заміни мех.секр. - Так
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Вихід ригеля | 17 мм |
| Клас захисту замку | 3 |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Міжосьова відстань | 50 мм |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Металеві двері, Захисна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Колір замку | Золото |
| Додаткові | |
| Backset | 40 мм |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Комплектація | |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Кількість ручок | 2 |
| Комплект тяг | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
| Тип ручки | Фалева ручка |
- Ціна: 761 ₴
