
- В наявності
- Код: 0001296
Замок врізний APECS 1700-NIS (1шт)
597 ₴
Замок врізний APECS 1700-NIS
Apecs 1700-NIS врізний циліндричний замок, що забезпечує захист від злому та даний замок підходить для встановлення у вхідні двері більшості квартир та офісів. Такий замок замовляють, коли потрібний недорогий і практичний замикаючий механізм із середнім показником безпеки. Міцний сталевий корпус замку перешкоджає зміщенню та деформації деталей при силовій дії. Для замикання врізний замок оснащений трьома потужними сталевими ригелями діаметром 12 мм. Передбачена класична універсальна клямка для фіксації дверей за допомогою ручки.
Колір - Нікель
Покриття - Гальваніка
Висота, мм - 175
Ширина, мм - 70
Тип замку - Врізний
Сторона відкриття - Універсальний
Розмір планки - 240х24 мм
Видалення ключового отвору (Backset) – 45 мм
Міжосьова відстань - 85 мм
Відповідь у комплекті - Так
Ширина лицьової планки – 24 мм.
Кількість ригелів - 3
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Вихід ригеля | 21 мм |
| Клас захисту замку | 3 |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Металеві двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Колір замку | Нікель |
| Додаткові | |
| Backset | 45 мм |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Реверсивна заскочка | Ні |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Відповідна планка | 1 |
- Ціна: 597 ₴

