
- В наявності
- Код: 00023002
Замок врізний Avers 0823/60-C Ni (UA) (1 шт)
761 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок врізний Avers 0823/60-C Ni для дерев'яних ( Міжкімнатних дверей)
Avers 0823/60-C Ni — корпус врізного замка з циліндричним механізмом секретності (ключ/поворотник) у складі з ручками на планці, підходить для встановлення в дерев'яні двері максимальною товщиною полотна 36 мм. Найчастіше використовується для замикання міжкімнатних дверей, на вхідне встановлення не рекомендується. Має 1 стандартний прямокутний ригель із максимальним виходом 16 мм і універсальну клямку розміром 20x12 мм. замикається зсередини без ключа за допомогою поворотника.
Колір — Нікель
Покриття — гальваніка
Тип замка — Врізний
Тип механізму секретності — Циліндр
Сторона відкривання — Універсальна
Тип планки — Під євроциліндр
Видалення ключового отвору (Backset) — 40 мм
Міжосьова відстань — 50 мм
Відстань між отворами кріплення — 110 мм
Тип кріплення — стяжки
Тип фіксації — поворотник
Відповідає в комплекті — Ні
Тип ключа — Англійська
Кількість ключів — 5 шт.
Комплектація ручками — Так
Комплектація циліндром — Так
Типорозмір циліндра — 30/30
Кількість ригелів — 1
Можливість заміни хутра.сектер. - Так
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Avers |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Вихід ригеля | 17 мм |
| Клас захисту замку | 3 |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Міжосьова відстань | 50 мм |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Колір замку | Нікель |
| Додаткові | |
| Backset | 40 мм |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Комплектація | |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Кількість ручок | 2 |
| Комплект тяг | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
| Тип ручки | Фалева ручка |
- Ціна: 761 ₴

