
- В наявності
- Код: _00033458
Врізний замок Apecs 1423 CR (1 шт)
1 134 ₴
+380 (99) 505-15-58
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок APECS 1423, у якого міжосьова відстань 58,5 мм, є універсальним рішенням для встановлення на дерев'яні та на залізні двері, а також для заміни замка ШО-25 (Барановичі). Ще однією відмінністю є наявність якісних ручок на сталевій планці, укомплектованих посиленими стяжками M6 і покритих особливо стійким гальванічним покриттям.
Виробник — Apecs
Країна-виробник — Китай
Тип замка — врізний
Тип механізму секретності — циліндровий
Видалення ключового отвору — 55 мм
Міжосьова відстань — 58,5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Бронза |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 58.5 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 55 мм |
| Комплектація | |
| Комплект тяг | Ні |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Фалева ручка |
| Кріпильний комплект | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверсивна клямка | Так |
| Інструкція зі встановлення/експлуатації | Так |
- Ціна: 1 134 ₴
